KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916114
nr 1291 6114
Hjalmar Strååt
(1885-1971), Sverige
Oljemålning, Sickla Gård. Olja på pannå, signerad. 27x37 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:14:41
200 kr
250 kr
Hjalmar Strååt
Läs mer om Hjalmar Strååt